Licensed to: Allen East Schools
Goodwin Field
Harrod, Ohio
04/06/2021 - 04/06/2021
Meet Scores
MALE TEAM SCORES 1 ALLEN EAST AEAS 125.500 2 ADA ADA 59.500 3 ARCADIA ARCA 55.000 4 TEMPLE CHRISTIAN TEMC 6.000 FEMALE TEAM SCORES 1 ARCADIA ARCA 73.500 2 ADA ADA 73.000 3 ALLEN EAST AEAS 42.500 4 TEMPLE CHRISTIAN TEMC 40.000
Event 1 GIRLS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Ada A
Ada
13:42.01
Mullins, Lauren, Wall, Luci,
Hazelton, Jilli, Phillips, Josie
Event 2 BOYS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Allen East A
Allen East
9:45.98
Schafer, Isen, Sidle, Hunter,
Garver, Ethan, Hutchinson, Mason
2 Ada A
Ada
10:38.54
Selover, Mason, Hunsicker, Brayden,
Morgan, James, Ferguson, Riley
Event 3 GIRLS 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Worsham, Cece
Temple Christian
18.00
2 Green, Olivia
Ada
19.09
3 McKenzie, Kylie [985]
Allen East
19.16
4 Wiler, Lillian [205]
Arcadia
20.75
5 Payne, Lexy [972]
Allen East
22.09
6 Park, Madison
Ada
24.25
Event 4 BOYS 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Petitt, Antonio
Ada
19.01
2 Pullins, Reece [212]
Arcadia
19.12
3 Williams, Isaac
Ada
22.69
Event 5 GIRLS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Burkhart, Olivia
Ada
14.22
2 Goble, Aidrien [976]
Allen East
14.25
3 Brandon, Angela [214]
Arcadia
14.28
4 Best, Victoria [202]
Arcadia
14.35
5 Cooper-Bolden, Kayleianna
Ada
14.74
6 Jackson, Mackenzie [975]
Allen East
14.98
7 Houston, Bryanna [981]
Allen East
15.34
8 Moore, Amanda [979]
Allen East
15.48
9 Moeller, Julie [987]
Allen East
15.69
10 Bell, Grace [988]
Allen East
16.97
11 Carman, Rosemary [984]
Allen East
17.03
12 Hefner, Kiah
Ada
17.07
Event 6 BOYS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 King, Matti [964]
Allen East
11.80
2 Bostwick, Jakob [214]
Arcadia
11.82
3 Gillespie, Silas [957]
Allen East
11.98
4 Neff, Ashton [961]
Allen East
12.19
5 Grose, Julian
Ada
12.61
6 Green, Wyatt
Ada
13.03
7 Caldwell, Chase
Ada
13.07
8 Giddens, Keegan
Ada
13.09
9 Santos, Rheimound
Ada
13.22
10 Heffner, Vanderlei
Temple Christian
13.31
11 Moeller, Justin [950]
Allen East
13.65
12 Frazier, Mathew
Ada
13.88
13 Grant, Cam [921]
Allen East
13.93
14 Grant, Lee [920]
Allen East
14.25
14 Courtney, Landon [220]
Arcadia
14.25
16 Shea, Brady [960]
Allen East
14.28
17 Austin, Cole [919]
Allen East
14.88
Event 7 GIRLS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Temple Christian A
Temple Christian
1:58.39
Smith, Hailey, Kinnear, Juliette,
Deitering, Josie, Holloway, Jessica
2 Ada A
Ada
1:58.92
Hissong, Brenna, Sumner, Courtney,
Green, Olivia, Burkhart, Olivia
3 Arcadia A
Arcadia
2:00.86
Massie, Erika, Best, Victoria,
Brandon, Angela, Golden, Olivia
Event 8 BOYS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Ada A
Ada
1:42.64
Grose, Julian, Green, Wyatt,
Swaney, Seth, Brown, Jackson
2 Allen East A
Allen East
1:42.98
Kahle, Ethan, Armstrong, Kaden,
Criblez, Gabe, Wireman, Kade
3 Arcadia A
Arcadia
1:59.11
Okuly, Ambrose, Courtney, Landon,
Fraley, Keegan, Glick, Jeremy
Event 9 GIRLS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Carman, Isabelle [973]
Allen East
6:44.61
2 Jones, Addison [931]
Allen East
6:59.13
3 Wiler, Lillian [205]
Arcadia
7:12.82
4 Hazelton, Jilli
Ada
8:05.57
Event 10 BOYS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Sidle, Hunter [947]
Allen East
4:58.01
2 Stahl, Noah [215]
Arcadia
5:25.29
3 Wright, Ethan
Temple Christian
5:45.26
4 Garver, Ethan [913]
Allen East
5:57.09
5 Selover, Mason
Ada
6:05.50
6 Miller, Gavin [959]
Allen East
6:16.09
Event 11 GIRLS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Temple Christian A
Temple Christian
53.86
Deitering, Josie, Smith, Hailey,
Holloway, Jessica, Worsham, Cece
2 Allen East A
Allen East
56.80
Payne, Lexy, McKenzie, Kylie,
Moore, Amanda, Goble, Aidrien
3 Arcadia A
Arcadia
58.86
Massie, Erika, Chambers, Breanna,
Brandon, Angela, Best, Victoria
4 Ada A
Ada
1:01.73
Park, Madison, Marshall, Ella,
Akyeampong, Awo, Cooper-Bolden, K
Event 12 BOYS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Allen East A
Allen East
47.06
Wireman, Kade, Gillespie, Silas,
Neff, Ashton, King, Matti
2 Arcadia A
Arcadia
49.42
Pullins, Reece, Cohee, Evan,
Keefe, Thomas, Bostwick, Jakob
3 Ada A
Ada
51.26
Santos, Rheimound, Giddens, Keegan,
Arnett, Owen, Green, Wyatt
Event 13 GIRLS 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Massie, Paige [207]
Arcadia
1:04.26
2 Hissong, Brenna
Ada
1:05.07
3 McCarty, Erin [214]
Arcadia
1:09.53
4 Marshall, Ella
Ada
1:16.34
5 Moeller, Julie [987]
Allen East
1:22.72
Event 14 BOYS 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Hopkins, Caleb [952]
Allen East
57.95
2 Schafer, Isen [953]
Allen East
58.28
3 Caldwell, Chase
Ada
59.87
4 Glick, Jeremy [210]
Arcadia
1:01.53
5 Swaney, Seth
Ada
1:02.41
6 Moeller, Justin [950]
Allen East
1:02.92
7 Johns, Carter
Temple Christian
1:03.26
8 Okuly, Ambrose [204]
Arcadia
1:05.72
9 Shea, Brady [960]
Allen East
1:06.04
Event 15 GIRLS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Worsham, Cece
Temple Christian
55.89
2 Green, Olivia
Ada
59.48
3 Park, Madison
Ada
1:21.48
Event 16 BOYS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Petitt, Antonio
Ada
51.41
2 Williams, Isaac
Ada
54.51
3 Brown, Jackson
Ada
1:04.51
Event 17 GIRLS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Carman, Isabelle [973]
Allen East
2:56.73
2 Massie, Paige [207]
Arcadia
2:58.80
3 Deitering, Josie
Temple Christian
3:01.08
4 Mullins, Lauren
Ada
3:08.54
5 Wall, Luci
Ada
3:16.58
6 Stump, Lindsay
Temple Christian
3:24.41
Event 18 BOYS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Hutchinson, Mason [909]
Allen East
2:18.57
2 Ferguson, Riley
Ada
2:31.45
3 Wright, Ethan
Temple Christian
2:32.80
4 Garver, Ethan [913]
Allen East
2:45.77
5 Grant, Lee [920]
Allen East
3:05.86
6 Glick, Jeremy [210]
Arcadia
3:10.57
7 Grant, Cam [921]
Allen East
3:11.14
Event 19 GIRLS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Golden, Olivia [203]
Arcadia
27.29
2 Goble, Aidrien [976]
Allen East
29.28
3 Sumner, Courtney
Ada
29.32
4 Holloway, Jessica
Temple Christian
29.56
5 Smith, Hailey
Temple Christian
29.67
6 Jackson, Mackenzie [975]
Allen East
31.38
7 Massie, Erika [215]
Arcadia
31.47
8 McKenzie, Kylie [985]
Allen East
32.47
9 Houston, Bryanna [981]
Allen East
33.07
10 Moeller, Julie [987]
Allen East
33.28
11 Kinnear, Juliette
Temple Christian
34.03
12 Tabler, Kiya
Ada
34.34
13 Evans, Molly [941]
Allen East
35.81
14 Akyeampong, Awo
Ada
36.35
Event 20 BOYS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 King, Matti [964]
Allen East
24.26
2 Gillespie, Silas [957]
Allen East
24.69
3 Pullins, Reece [212]
Arcadia
25.31
4 Grose, Julian
Ada
25.56
5 Swaney, Seth
Ada
26.09
6 Armstrong, Kaden [963]
Allen East
26.47
7 Kahle, Ethan [915]
Allen East
26.72
8 Winner, Alek [966]
Allen East
27.06
9 Giddens, Keegan
Ada
27.50
10 Green, Wyatt
Ada
27.87
11 Santos, Rheimound
Ada
27.93
12 Johns, Carter
Temple Christian
28.34
13 Risner, Landen [968]
Allen East
29.03
14 Courtney, Landon [220]
Arcadia
30.03
15 Poling, Landen [922]
Allen East
31.57
Event 21 GIRLS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Phillips, Josie
Ada
15:17.23
2 Jones, Addison [931]
Allen East
15:33.31
Event 22 BOYS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Sidle, Hunter [947]
Allen East
10:51.54
2 Stahl, Noah [215]
Arcadia
13:05.86
3 Miller, Gavin [959]
Allen East
14:06.58
4 Hunsicker, Brayden
Ada
15:13.76
Event 23 GIRLS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Arcadia A
Arcadia
4:43.39
Wiler, Lillian, McCarty, Erin,
Golden, Olivia, Massie, Paige
2 Ada A
Ada
4:49.89
Burkhart, Olivia, Sumner, Courtney,
Marshall, Ella, Hissong, Brenna
3 Temple Christian A
Temple Christian
5:13.25
Kinnear, Juliette, Holloway, Jessica,
Stump, Lindsay, Deitering, Josie
Event 24 BOYS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Allen East A
Allen East
3:56.49
Hopkins, Caleb, Hutchinson, Mason,
Schafer, Isen, Wireman, Kade
2 Ada A
Ada
4:06.09
Caldwell, Chase, Williams, Isaac,
Selover, Mason, Ferguson, Riley
3 Arcadia A
Arcadia
4:13.22
Okuly, Ambrose, Keefe, Thomas,
Stahl, Noah, Bostwick, Jakob
Event 25 GIRLS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Chambers, Breanna [209]
Arcadia
85'05.00"
2 McCarty, Erin [214]
Arcadia
85'01.00"
3 Emerich, Nevaeh [216]
Arcadia
83'05.00"
4 Stump, Lindsay
Temple Christian
79'05.00"
5 Akyeampong, Kesewa
Ada
76'10.00"
6 Prine, Hailey [935]
Allen East
65'02.00"
7 Bell, Grace [988]
Allen East
62'04.00"
8 Carman, Rosemary [984]
Allen East
61'05.00"
9 Long, Tessa
Ada
61'04.00"
10 Evans, Molly [941]
Allen East
59'00.00"
11 Akyeampong, Awo
Ada
56'04.00"
12 Hefner, Kiah
Ada
48'11.00"
13 Tabler, Kiya
Ada
47'07.00"
14 Wysocki, Gabby
Ada
08'00.00"
Event 26 BOYS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Cohee, Evan [225]
Arcadia
127'03.00"
2 Criblez, Gabe [969]
Allen East
122'06.00"
3 Winner, Alek [966]
Allen East
120'07.00"
4 Keefe, Thomas [211]
Arcadia
111'05.00"
5 Fraley, Keegan [221]
Arcadia
104'04.00"
6 Poling, Landen [922]
Allen East
99'05.00"
7 Austin, Cole [919]
Allen East
97'03.00"
8 Heffner, Vanderlei
Temple Christian
95'11.00"
9 Risner, Landen [968]
Allen East
82'06.00"
10 Nelson, Carter
Ada
79'04.00"
11 Morgan, James
Ada
77'07.00"
12 Wright, Ethan
Temple Christian
73'10.00"
13 Brown, Jackson
Ada
67'01.00"
14 Dearth, Alex
Ada
65'10.00"
15 Frazier, Mathew
Ada
65'03.00"
16 Osborne, Dirk
Ada
51'11.00"
Event 27 GIRLS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Massie, Paige [207]
Arcadia
05'00.00"
2 Wiler, Lillian [205]
Arcadia
04'04.00"
2 Moore, Amanda [979]
Allen East
04'04.00"
4 Smith, Brianna
Temple Christian
04'02.00"
Event 28 BOYS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Armstrong, Kaden [963]
Allen East
5'02.00"
2 Hopkins, Caleb [952]
Allen East
5'00.00"
3 Kahle, Ethan [915]
Allen East
4'10.00"
4 Okuly, Ambrose [204]
Arcadia
4'08.00"
5 Courtney, Landon [220]
Arcadia
4'04.00"
Event 29 GIRLS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Sumner, Courtney
Ada
14'06.50"
2 Worsham, Cece
Temple Christian
13'11.00"
3 Hissong, Brenna
Ada
13'08.50"
4 Payne, Lexy [972]
Allen East
13'06.75"
5 Green, Olivia
Ada
13'04.75"
6 Brandon, Angela [214]
Arcadia
12'07.00"
6 Burkhart, Olivia
Ada
12'07.00"
8 Best, Victoria [202]
Arcadia
12'04.00"
9 Massie, Erika [215]
Arcadia
12'02.75"
10 Goble, Aidrien [976]
Allen East
12'02.50"
11 Cooper-Bolden, Kayleianna
Ada
10'11.50"
12 Jones, Addison [931]
Allen East
10'07.00"
13 Jackson, Mackenzie [975]
Allen East
10'05.50"
14 Houston, Bryanna [981]
Allen East
9'00.00"
Event 30 BOYS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Bostwick, Jakob [214]
Arcadia
18'10.00"
2 Armstrong, Kaden [963]
Allen East
18'01.00"
3 Hopkins, Caleb [952]
Allen East
17'11.00"
4 Neff, Ashton [961]
Allen East
17'06.75"
5 Pullins, Reece [212]
Arcadia
16'04.00"
6 Wireman, Kade [956]
Allen East
15'04.00"
7 Heffner, Vanderlei
Temple Christian
14'11.00"
8 Grose, Julian
Ada
14'05.00"
9 Glick, Jeremy [210]
Arcadia
13'11.75"
10 Wright, Ethan
Temple Christian
13'10.75"
11 Williams, Isaac
Ada
13'07.75"
12 Santos, Rheimound
Ada
13'00.50"
13 Caldwell, Chase
Ada
10'09.00"
Event 31 GIRLS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 McCarty, Erin [214]
Arcadia
32'08.00"
2 Chambers, Breanna [209]
Arcadia
29'01.50"
3 Akyeampong, Kesewa
Ada
28'03.00"
4 Emerich, Nevaeh [216]
Arcadia
28'01.00"
5 Akyeampong, Awo
Ada
24'02.00"
6 Bell, Grace [988]
Allen East
23'06.00"
7 Evans, Molly [941]
Allen East
22'10.00"
8 Long, Tessa
Ada
22'06.50"
9 Prine, Hailey [935]
Allen East
20'09.00"
10 Carman, Rosemary [984]
Allen East
19'06.00"
11 Tabler, Kiya
Ada
19'02.50"
12 Wysocki, Gabby
Ada
7'05.00"
Event 32 BOYS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Criblez, Gabe [969]
Allen East
42'05.50"
2 Cohee, Evan [225]
Arcadia
39'01.00"
3 Keefe, Thomas [211]
Arcadia
38'05.00"
4 Winner, Alek [966]
Allen East
38'00.50"
5 Austin, Cole [919]
Allen East
37'03.00"
6 Nelson, Carter
Ada
36'00.00"
7 Poling, Landen [922]
Allen East
35'00.00"
8 Fraley, Keegan [221]
Arcadia
32'06.00"
9 Heffner, Vanderlei
Temple Christian
31'08.50"
10 Risner, Landen [968]
Allen East
30'07.50"
11 Dearth, Alex
Ada
30'00.50"
12 Frazier, Mathew
Ada
26'04.50"
13 Morgan, James
Ada
25'07.50"
14 Osborne, Dirk
Ada
21'03.00"
Event 33 GIRLS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Mullins, Lauren
Ada
6'06.00"
Event 34 BOYS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Neff, Ashton [961]
Allen East
9'00.00"
2 Swaney, Seth
Ada
7'00.00"
3 Petitt, Antonio
Ada
6'06.00"
3 Shea, Brady [960]
Allen East
6'06.00"