Licensed to: VO>zeMN>(B34$<&B
Anna, Botkins, Houston, & Waynesfield Goshen
Tuesday, May 5th, 2021
at Anna
05/04/2021 - 05/04/2021
Meet Scores
MALE TEAM SCORES 1 ANNA ANN 105.500 2 HOUSTON HOU 61.500 3 BOTKINS BOTK 50.000 4 WAYNESFIELD-GOSHEN WGO 37.000 FEMALE TEAM SCORES 1 ANNA ANN 133.000 2 BOTKINS BOTK 67.000 3 WAYNESFIELD-GOSHEN WGO 32.000 4 HOUSTON HOU 18.000
Event 1 GIRLS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
10:34.24
2 Botkins A
Botkins
11:03.05
3 Houston A
Houston
12:10.12
Event 2 BOYS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
8:43.71
2 Botkins A
Botkins
8:54.14
3 Houston A
Houston
9:18.18
4 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
10:28.20
Event 3 GIRLS 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 London Reiss [763]
Anna
15.92
2 Ashley Bertke [780]
Anna
17.82
3 Jill Greve
Botkins
18.12
4 Leah Werner [763]
Waynesfield-Goshen
18.15
5 Madison Romanowski [758]
Anna
20.39
6 Ava Woodruff
Botkins
20.46
7 Jillian Woodruff
Botkins
22.18
8 Reagan McPheron
Botkins
23.64
Event 4 BOYS 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Ethan Kitchen [720]
Anna
17.75
2 Brandon Axe [711]
Anna
17.85
3 Brandon Pollock [861]
Houston
18.27
4 Dalton Wick [715]
Anna
19.04
5 Isaac McDermott [723]
Anna
19.26
6 Dalton Jordan [712]
Waynesfield-Goshen
19.32
7 Bryce Jenkins [792]
Anna
19.99
8 Logan Aufderhaar
Botkins
22.01
9 Roman James [738]
Waynesfield-Goshen
22.04
10 Jackson Steinke
Botkins
22.28
Event 5 GIRLS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 London Reiss [763]
Anna
13.19
2 Kaitlyn Harris [776]
Anna
13.46
3 Gabrielle Myers [761]
Anna
13.96
4 Jenna Wolters [777]
Anna
14.16
5 Ally Smith [754]
Anna
14.23
6 Lauryn Wolters [771]
Anna
14.38
7 Tanner Spangler [781]
Anna
14.40
8 Zoie Longbrake
Botkins
14.53
9 Bella Brown [760]
Anna
14.67
10 Kelsie Burmeister
Botkins
15.16
11 Reagan McPheron
Botkins
15.47
12 Lauren Youtsey [778]
Waynesfield-Goshen
15.57
12 Aubrie Coyer [735]
Anna
15.57
14 Lauren Manger
Botkins
15.86
15 Lucie Heinrichs [768]
Anna
16.02
15 Molly Rioch [783]
Anna
16.02
17 Lucy Fergeson [759]
Anna
16.32
18 Faith McKee [810]
Houston
16.34
19 Anna Brodman [785]
Waynesfield-Goshen
16.44
20 Hope Alig
Botkins
16.55
21 Anna Henry [836]
Houston
16.66
22 Grace Eilerman [766]
Anna
17.33
23 Miranda Evans [791]
Anna
17.78
24 Camryn Edwards [740]
Anna
17.91
25 Megan Marlow [737]
Anna
19.28
Event 6 BOYS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Liam McKee [854]
Houston
12.38
2 Ben McDermott [709]
Anna
12.43
3 Aiden Biederman [729]
Waynesfield-Goshen
12.44
4 Dylan Topp
Botkins
12.61
5 Layton Campbell [730]
Waynesfield-Goshen
12.67
6 Dalton Wick [715]
Anna
12.81
7 Avery Durham [707]
Waynesfield-Goshen
13.09
8 Keegan Thorpe
Botkins
13.13
9 Trey Vogler [845]
Houston
13.29
10 Brady Steinke
Botkins
13.59
10 Logan Aufderhaar
Botkins
13.59
12 Emerson Koenig
Botkins
13.62
13 Mark Carducci
Botkins
13.64
14 Kyler Huber [877]
Houston
13.82
15 Brayden Romanowski [704]
Anna
14.00
16 Kameron Lukey [860]
Houston
14.16
17 Alex Gullett [716]
Anna
14.20
18 Jackson Steinke
Botkins
14.27
19 Ryan Noll [701]
Anna
14.39
20 Landon Cantrell [737]
Anna
14.40
21 Merritt Alspaugh [749]
Anna
14.55
22 Brayden Kauffmann [719]
Anna
14.64
22 Toby Martin
Botkins
14.64
24 Jacob Yenser
Botkins
14.92
25 Alex Burd [730]
Anna
16.01
26 Cody Chapman [737]
Waynesfield-Goshen
16.09
27 Christian Denning
Botkins
16.36
28 Maddox Deeren [725]
Anna
20.49
Event 7 GIRLS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
1:53.38
2 Botkins A
Botkins
1:59.17
3 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
2:00.82
4 Houston A
Houston
2:15.75
Event 8 BOYS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
1:38.63
2 Houston A
Houston
1:40.48
3 Waynesfield-Goshen B
Waynesfield-Goshen
1:44.37
4 Botkins A
Botkins
1:57.80
Event 9 GIRLS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Brittany Arnold
Botkins
5:28.62
2 Malanie Maurer
Botkins
5:56.18
3 Alaina Jutte
Botkins
6:03.25
4 Ava Knouff [819]
Houston
6:10.78
5 Ava Egbert
Botkins
6:23.14
6 Addison Brewer [751]
Anna
7:12.19
Event 10 BOYS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Hayden Schmidt [703]
Anna
4:42.21
2 Alan Fullenkamp
Botkins
4:51.23
3 Keaton Schnippel
Botkins
4:52.27
4 Hunter Mowery [851]
Houston
4:57.47
5 Wes Vondenhuevel [865]
Houston
5:05.51
6 Donovan Brown
Botkins
5:11.68
7 Shane Weatherhead
Botkins
5:13.75
8 Noah Deeren [710]
Anna
5:14.79
9 Reece Smith [714]
Anna
5:18.31
10 Robert Poeppelman
Botkins
5:39.76
11 Landen Clay [701]
Waynesfield-Goshen
6:04.72
12 Cole Crim [869]
Houston
6:05.44
Event 11 GIRLS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
53.16
2 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
59.59
3 Botkins A
Botkins
1:01.12
4 Houston A
Houston
1:01.30
Event 12 BOYS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
46.64
2 Botkins B
Botkins
49.11
3 Houston A
Houston
54.37
4 Botkins A
Botkins
54.98
5 Waynesfield-Goshen B
Waynesfield-Goshen
56.55
Event 13 GIRLS 400m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Rylie Barrington [760]
Waynesfield-Goshen
1:07.61
2 Breann Reaman [773]
Anna
1:09.46
3 Kaylie Kipp [778]
Anna
1:15.27
4 Anna Henry [836]
Houston
1:19.72
5 Lucy Fergeson [759]
Anna
1:20.23
6 Katelynn Rockwood [823]
Houston
1:26.55
7 Bailey Mantor [806]
Houston
1:28.13
Event 14 BOYS 400m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Ethan Davis [847]
Houston
53.87
2 Carter Beam [717]
Anna
54.05
3 Hayden James [714]
Waynesfield-Goshen
58.44
4 Ryan Poeppelman [723]
Anna
58.81
5 Joey Brodman [727]
Waynesfield-Goshen
58.94
6 Grant Flora
Botkins
1:01.86
7 Toby Martin
Botkins
1:04.28
8 Levi Zechman [728]
Waynesfield-Goshen
1:07.95
9 Alex Kellersmith [876]
Houston
1:09.03
Event 15 GIRLS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 London Reiss [763]
Anna
47.09
2 Jill Greve
Botkins
51.16
3 Carmen Heuker
Botkins
53.18
4 Laney Reiss [764]
Anna
53.87
5 Leah Werner [763]
Waynesfield-Goshen
54.62
6 Mary Landis [752]
Anna
57.37
7 Madison Romanowski [758]
Anna
58.83
8 Samantha Parker [768]
Waynesfield-Goshen
59.12
9 Katrina Meiring [808]
Houston
1:14.07
Event 16 BOYS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Brandon Pollock [861]
Houston
44.67
2 Brandon Axe [711]
Anna
44.87
3 Dalton Jordan [712]
Waynesfield-Goshen
48.87
4 Hayden Mowery [856]
Houston
55.74
Event 17 GIRLS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Taylor Spencer [750]
Waynesfield-Goshen
2:19.83
2 Bethany Althauser [765]
Anna
2:38.31
3 Makenna Maurer
Botkins
2:43.33
4 Ava Egbert
Botkins
2:52.31
5 Kyra Sutherland [766]
Waynesfield-Goshen
2:52.39
6 Alicia Crawford [835]
Houston
3:03.40
7 Morgan Jackson [805]
Houston
3:04.05
Event 18 BOYS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Kort Sutherland [721]
Waynesfield-Goshen
2:04.69
2 Alec Spangler [709]
Waynesfield-Goshen
2:07.93
3 Carter Pleiman
Botkins
2:08.43
4 Nick Fry [712]
Anna
2:11.00
5 Parker Schnippel
Botkins
2:12.60
6 Collin Frilling [727]
Anna
2:16.24
7 Cole Steinke [713]
Waynesfield-Goshen
2:16.96
8 Wes Vondenhuevel [865]
Houston
2:17.14
9 Brody Barrington [706]
Waynesfield-Goshen
2:22.14
10 Reece Smith [714]
Anna
2:22.64
11 Austin Rogers
Botkins
2:22.74
12 Shane Weatherhead
Botkins
2:24.61
13 Grant Flora
Botkins
2:28.37
14 Cole Crim [869]
Houston
2:49.20
15 Nolan Merickel [850]
Houston
3:15.80
Event 19 GIRLS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Jenna Wolters [777]
Anna
28.82
2 Ally Smith [754]
Anna
29.28
3 Ella Doseck [753]
Anna
29.70
4 Ava Bollheimer [755]
Anna
30.62
5 Jill Greve
Botkins
30.89
6 Grace Bensman [750]
Anna
31.65
7 Alivia Spangler [764]
Waynesfield-Goshen
31.82
8 Gracie Deatherage [756]
Anna
32.71
9 Aubrie Coyer [735]
Anna
32.99
10 Faith McKee [810]
Houston
33.37
11 Olivia Turner [767]
Waynesfield-Goshen
33.71
12 Lucy Fergeson [759]
Anna
33.76
13 Lauren Youtsey [778]
Waynesfield-Goshen
33.82
14 Lucie Heinrichs [768]
Anna
34.42
15 Hope Alig
Botkins
34.92
16 Anna Henry [836]
Houston
35.36
17 Anna Brodman [785]
Waynesfield-Goshen
35.70
Event 20 BOYS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Kameron Lukey [860]
Houston
24.93
2 Ethan Davis [847]
Houston
25.20
3 Aiden Biederman [729]
Waynesfield-Goshen
25.47
4 Dylan Topp
Botkins
25.64
5 Layton Campbell [730]
Waynesfield-Goshen
25.75
6 Dalton Wick [715]
Anna
25.79
7 Keegan Thorpe
Botkins
25.92
8 Drew Barhorst [726]
Anna
26.54
9 Avery Durham [707]
Waynesfield-Goshen
26.70
10 Brayden Romanowski [704]
Anna
27.04
11 Alex Kellersmith [876]
Houston
29.06
12 Maddox Deeren [725]
Anna
29.09
13 Liam McKee [854]
Houston
29.71
14 Emerson Koenig
Botkins
30.69
15 Ben McDermott [709]
Anna
31.72
16 Cody Chapman [737]
Waynesfield-Goshen
34.11
Event 21 GIRLS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Kaylie Kipp [778]
Anna
13:12.48
2 Ava Knouff [819]
Houston
13:25.67
Event 22 BOYS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Hayden Schmidt [703]
Anna
9:37.98
2 Hunter Mowery [851]
Houston
10:51.43
3 Ryan Noll [701]
Anna
12:25.79
4 Cole Crim [869]
Houston
13:23.45
Event 23 GIRLS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
4:39.77
2 Botkins A
Botkins
4:46.38
3 Houston A
Houston
5:02.66
4 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
5:02.96
Event 24 BOYS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
3:46.67
2 Botkins A
Botkins
3:48.41
3 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
3:52.56
4 Waynesfield-Goshen B
Waynesfield-Goshen
4:05.71
5 Houston A
Houston
4:08.50
6 Waynesfield-Goshen C
Waynesfield-Goshen
4:30.47
7 Anna B
Anna
5:13.58
Event 25 GIRLS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Aleah Johnson
Botkins
110'01.00"
2 Lenna Rowland [784]
Anna
108'06.00"
3 Molly Rioch [783]
Anna
107'11.00"
4 Molly Zechman [771]
Waynesfield-Goshen
91'01.00"
5 Sydney Klosterman [770]
Anna
80'02.00"
6 Kierstyn Oberdorf [825]
Houston
78'03.00"
7 Symone Woodruff
Botkins
75'06.00"
8 Ashley Schuh
Botkins
73'06.00"
9 Riley Kirian [787]
Waynesfield-Goshen
66'05.00"
10 Alyson Gerstner
Botkins
65'09.00"
11 Aubrie Coyer [735]
Anna
65'03.00"
12 Camryn Edwards [740]
Anna
62'06.00"
13 Kayla Myers [786]
Waynesfield-Goshen
61'06.00"
14 Miranda Evans [791]
Anna
59'07.00"
15 Grace Wiseman
Botkins
56'09.00"
16 Haley Faulder [788]
Waynesfield-Goshen
56'01.00"
17 Grace Eilerman [766]
Anna
53'09.00"
18 Megan Marlow [737]
Anna
49'07.00"
19 Mariah Martin [817]
Houston
49'06.00"
20 Katelynn Rockwood [823]
Houston
43'08.00"
21 Keiren Thorpe [839]
Houston
38'04.00"
Event 26 BOYS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Justin Shuga
Botkins
143'05.00"
2 Ethan Funk [878]
Houston
132'10.00"
3 Andrew Millhouse [735]
Anna
120'08.00"
4 A.J. Arling [719]
Anna
115'10.00"
5 Merritt Alspaugh [749]
Anna
111'02.00"
6 Cody Selanders [880]
Houston
107'00.00"
7 Garrett Greve
Botkins
104'07.00"
8 Ethen Maurer [730]
Anna
103'06.00"
9 Eli Willson [728]
Anna
103'02.00"
10 Chase Dunson [735]
Waynesfield-Goshen
101'00.00"
11 Landon Blankenship [742]
Anna
100'10.00"
12 Alex Gullett [716]
Anna
90'08.00"
13 Garrett Okuley
Botkins
89'03.00"
14 Austin Schutz [875]
Houston
85'03.00"
15 Roman James [738]
Waynesfield-Goshen
81'02.00"
16 Alex Kellersmith [876]
Houston
80'06.00"
17 Caden Cruset [759]
Anna
80'00.00"
18 Jon Valentine [758]
Anna
78'04.00"
19 Blaine Simpson [757]
Anna
77'10.00"
20 Landon Cantrell [737]
Anna
74'07.00"
21 Seth Oberdorf [865]
Houston
73'06.00"
22 Nate Brown
Botkins
72'07.00"
23 Luke Homan
Botkins
71'11.00"
24 Ethan Freytag [733]
Anna
71'05.00"
25 Aiden Campbell [879]
Houston
70'06.00"
26 Andrew Homan
Botkins
67'02.00"
27 Tyler Egbert
Botkins
66'06.00"
28 Johnathan Yoder [739]
Waynesfield-Goshen
62'10.00"
29 Gustav Gothberg [864]
Houston
59'01.00"
Owen Klinker [739]
Anna
NM
Hunter Craig [736]
Waynesfield-Goshen
NM
Event 27 GIRLS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Ashley Bertke [780]
Anna
5'00.00"
2 Kennedi Doseck
Botkins
4'08.00"
3 Jenna Wolters [777]
Anna
4'06.00"
4 Zoe Schlegel [762]
Waynesfield-Goshen
4'04.00"
5 Chloe Pax
Botkins
4'04.00"
6 Lauryn Wolters [771]
Anna
4'02.00"
Chloe Baumgardner [784]
Waynesfield-Goshen
NM
Lauren Manger
Botkins
NM
Ella Doseck [753]
Anna
NM
Event 28 BOYS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Dylan Topp
Botkins
5'08.00"
2 Ben Kovacs [725]
Anna
5'08.00"
3 Drew Barhorst [726]
Anna
5'06.00"
4 Jack Dietz
Botkins
5'04.00"
5 Kyler Huber [877]
Houston
5'02.00"
Devon Klenke [716]
Waynesfield-Goshen
NM
Blake Barnes [715]
Waynesfield-Goshen
NM
Ian Arnold [862]
Houston
NM
Emerson Koenig
Botkins
NM
Brady Steinke
Botkins
NM
Logan Aufderhaar
Botkins
NM
Event 29 GIRLS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Ashley Bertke [780]
Anna
15'02.50"
2 Lauryn Wolters [771]
Anna
14'11.00"
3 Aubrie Harrod
Botkins
13'10.50"
4 Chloe Pax
Botkins
12'07.50"
5 Zoie Longbrake
Botkins
12'04.25"
6 Madison Romanowski [758]
Anna
12'01.00"
7 Makayla Burch [809]
Houston
12'00.25"
8 Angela Homan
Botkins
11'08.75"
9 Lucie Heinrichs [768]
Anna
10'07.75"
10 Lenna Rowland [784]
Anna
10'07.25"
11 Katrina Meiring [808]
Houston
9'09.50"
Gracie Klenke [754]
Waynesfield-Goshen
NM
Claire Valenti [770]
Waynesfield-Goshen
NM
Samantha Parker [768]
Waynesfield-Goshen
NM
Breelyn Berner [762]
Anna
NM
Event 30 BOYS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Justin Richards [722]
Anna
20'01.75"
2 Brandon Axe [711]
Anna
18'09.00"
3 Jack Dietz
Botkins
18'08.50"
4 Isaac McDermott [723]
Anna
17'11.50"
5 Dalton Jordan [712]
Waynesfield-Goshen
16'06.75"
6 Kyler Huber [877]
Houston
16'01.25"
7 Emerson Koenig
Botkins
14'07.00"
8 Mark Carducci
Botkins
13'10.75"
9 Kameron Lukey [860]
Houston
13'08.50"
10 Brady Steinke
Botkins
13'03.75"
11 Christian Denning
Botkins
13'03.25"
12 Jacob Yenser
Botkins
12'00.00"
Brandon Saam [710]
Waynesfield-Goshen
NM
Ian Arnold [862]
Houston
NM
Cody Chapman [737]
Waynesfield-Goshen
NM
Grady Spencer [702]
Waynesfield-Goshen
NM
Event 31 GIRLS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Aleah Johnson
Botkins
34'04.00"
2 Sydney Klosterman [770]
Anna
32'03.00"
3 Molly Rioch [783]
Anna
31'01.00"
4 Molly Zechman [771]
Waynesfield-Goshen
29'03.00"
5 Camryn Edwards [740]
Anna
29'02.50"
6 Lenna Rowland [784]
Anna
29'00.00"
7 Alyson Gerstner
Botkins
28'06.50"
8 Ashley Schuh
Botkins
27'04.00"
9 Grace Wiseman
Botkins
27'03.50"
10 Jenna Wolters [777]
Anna
26'06.00"
11 Keiren Thorpe [839]
Houston
26'03.00"
12 Haley Faulder [788]
Waynesfield-Goshen
26'01.00"
13 Symone Woodruff
Botkins
25'10.00"
14 Rylie Barrington [760]
Waynesfield-Goshen
25'09.00"
15 Kayla Myers [786]
Waynesfield-Goshen
24'11.00"
16 Aubrie Coyer [735]
Anna
24'02.00"
17 Riley Kirian [787]
Waynesfield-Goshen
24'01.00"
18 Jillian Woodruff
Botkins
24'00.00"
19 Kierstyn Oberdorf [825]
Houston
23'11.00"
20 Megan Marlow [737]
Anna
21'03.00"
20 Miranda Evans [791]
Anna
21'03.00"
22 Mariah Martin [817]
Houston
20'08.50"
23 Grace Eilerman [766]
Anna
19'05.00"
24 Katelynn Rockwood [823]
Houston
19'00.00"
Event 32 BOYS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Justin Shuga
Botkins
49'11.00"
2 Landon Blankenship [742]
Anna
40'06.00"
3 Cody Selanders [880]
Houston
40'06.00"
4 Eli Willson [728]
Anna
40'03.00"
5 Ethan Funk [878]
Houston
38'10.00"
6 Caden Cruset [759]
Anna
38'07.00"
7 Garrett Greve
Botkins
37'04.00"
8 Chase Dunson [735]
Waynesfield-Goshen
37'01.00"
9 Roman James [738]
Waynesfield-Goshen
35'10.00"
10 Andrew Millhouse [735]
Anna
35'05.50"
11 A.J. Arling [719]
Anna
34'11.00"
12 Jon Valentine [758]
Anna
32'10.00"
13 Landon Cantrell [737]
Anna
32'07.00"
14 Garrett Okuley
Botkins
32'01.00"
15 Ethen Maurer [730]
Anna
31'07.00"
16 Johnathan Yoder [739]
Waynesfield-Goshen
31'04.00"
17 Nate Brown
Botkins
30'10.00"
18 Tyler Egbert
Botkins
29'10.00"
19 Seth Oberdorf [865]
Houston
29'06.50"
20 Merritt Alspaugh [749]
Anna
29'04.00"
21 Blaine Simpson [757]
Anna
29'00.00"
21 Luke Homan
Botkins
29'00.00"
23 Ethan Freytag [733]
Anna
28'05.00"
24 Aiden Campbell [879]
Houston
28'02.00"
25 Austin Schutz [875]
Houston
26'06.00"
26 Isaac Wills [877]
Houston
26'00.00"
27 Andrew Homan
Botkins
25'09.00"
28 Gustav Gothberg [864]
Houston
25'00.00"
Event 33 GIRLS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Mariah Booher [814]
Houston
9'06.00"
2 Leah Werner [763]
Waynesfield-Goshen
7'06.00"
3 Abby George [767]
Anna
7'00.00"
4 Breelyn Berner [762]
Anna
7'00.00"
5 Ava Bollheimer [755]
Anna
7'00.00"
6 Kyra Sutherland [766]
Waynesfield-Goshen
6'00.00"
6 Addy Frohne [802]
Houston
6'00.00"
Angela Homan
Botkins
NM
Ava Woodruff
Botkins
NM
Lucy Fergeson [759]
Anna
NM
Event 34 BOYS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Cole Steinke [713]
Waynesfield-Goshen
9'06.00"
2 Brayden Kauffmann [719]
Anna
9'00.00"
3 Kameron Lukey [860]
Houston
8'06.00"
3 Alex Burd [730]
Anna
8'06.00"
5 Brody Barrington [706]
Waynesfield-Goshen
8'06.00"
6 Jackson Steinke
Botkins
8'00.00"
Kort Sutherland [721]
Waynesfield-Goshen
NM